NT2 – Waystage schriftelijk [25% e-learning]

NT2 - 1.2 - Waystage schriftelijk (25% e-learning)

Waystage schriftelijk (60 lestijden)

Voorbeelden van wat je leert in deze cursus:

  • Je kan advertenties en reacties op een website begrijpen.
  • Je kan over je vakantie schrijven.
  • Je kan instructies begrijpen.
  • Je kan personen en dingen met elkaar vergelijken.
  • Je kan afspraken maken en annuleren.

Deze module komt uit de opleiding “Nederlands tweede taal – richtgraad 1”.

Hier vind je alle cursussen terug waarvoor je momenteel kan inschrijven.

Zele

Lokerenbaan 43

NT2 - 1.2 - Waystage schriftelijk (25% e-learning)    (zaterdagvoormiddag) Volzet Inschrijven op wachtlijst Cursusnummer: 20251591
Startdatum: 31/01/2026 - Einddatum: 20/06/2026
Uiterste inschrijvingsdatum is 14/03/2026.

Om in dit niveau te starten, behaalde je eerst 1.1 Breakthrough of je legde testen af in het Agentschap Integratie en Inburgering.

Inschrijvingsgeld

  • Cursusgeld: € 90
    € 180 is het maximale bedrag dat je in totaal zal moeten betalen voor alle modules binnen NT2 Richtgraad 1.
  • Verminderd cursusgeld: € 18

Studiekosten

  • Lesmateriaal (verplicht bij elke inschrijving): € 6.
    Dit bedrag is afhankelijk van de opleiding en omvat de kostprijs voor o.m. kopieën, grondstoffen en (digitaal) materiaal dat je in de lessen gebruikt of verbruikt, software, platformen, diensten, …  Aanvullend vind je hieronder een opsomming van andere benodigdheden die hierin niet zitten vervat.
  • Handboek: Zo Gezegd 1.2 Waystage Schriftelijk Leerwerkboek (editie 2024): € 15
    Zo gezegd 1.2 Waystage Schriftelijk Leerwerkboek (editie 2024) + Zo Gezegd 1.2 Waystage Mondeling Leerwerkboek (editie 2024): € 30

Examens worden er niet afgenomen. Tijdens het schooljaar zullen de leerkrachten voortdurend je vorderingen opvolgen, bijsturen en je veel aanmoedigen.

In CVO Focus kan je inschrijven op 2 manieren

Online via de website

  • Bij een online inschrijving zal je altijd het volledige standaard inschrijvingsgeld met bancontact moeten betalen.
    Betalen met een creditkaart (VISA, Mastercard, … is niet mogelijk).
  • Als je recht zou hebben op verminderd inschrijvingsgeld, raden we aan om persoonlijk te komen inschrijven aan één van onze balies.

Nu online inschrijven


Persoonlijk aan één van onze balies – klik hier voor onze locaties en openingsuren

  • Bij je inschrijving breng je standaard mee:
    • een bancontactkaart of opleidingscheques als betaalmiddel – we aanvaarden geen cash geld,
    • de nodige attesten voor vermindering van inschrijvingsgeld. Deze documenten mogen niet ouder dan 1 maand zijn op het moment van de inschrijving.
    • een kopie van je diploma, (deel)certificaat, getuigschrift of attest – als je in een vervolgmodule wil starten.

Bezig met zoeken...