Nagelstylist perfectietraining [35% e-learning]

Nagelstylist perfectietraining [35% e-learning]

Til jouw nagelstyling skills naar het volgende niveau!

Heb jij je deelcertificaat Basistechnieken kunstnagels al op zak, maar loop je soms nog tegen uitdagingen aan? Dan is deze vervolgcursus echt iets voor jou!

Deze cursus is een unieke combinatie van 4 modules: Handverzorging (30 lestijden) + Laktechnieken en verfraaiingen (30 lestijden) + Freestechnieken nagelstyling (20 lestijden) + Innovatieve nageltechnieken (40 lestijden)

In deze hands-on training duiken we dieper in de meest voorkomende problemen zoals lifting, breken en scheuren van natuurlijke en kunstnagels. Je leert exact welk product het beste werkt voor elk type klant, of het nu om gellak, gel of acrylgel gaat. Zo kies jij straks met vertrouwen de juiste techniek voor elke nagel en elke lifestyle!

Wat mag je verwachten?

  • Inzicht in de beste producten voor elke nageltype
  • Perfecte C-curve & Russian manicure technieken
  • Strakker lakken dan ooit tevoren
  • Vijltechnieken voor ballerina, coffin, amandel, squoval en meer
  • Efficiënt en ergonomisch werken met het freesapparaat
  • Luxe handverzorging met scrub en ontspannende massage
  • Veel oefenen, ook op modellen

Deze opleiding is dé boost voor jouw carrière als nagelstylist. Ga voor nog meer precisie, professionaliteit en tevreden klanten!


E-learning
Om de 2 weken kom je naar school, aangevuld met 35% afstandsonderwijs. Om je theoretische vakkennis aan te scherpen neem je de leerstof door aan de hand van filmpjes en ingesproken PowerPointpresentaties op ons elektronisch leerplatform. Bovendien krijg je begeleiding en feedback op je werk thuis door onze ervaren leerkracht op afstand.


Deze modules komen uit de opleiding “Schoonheidsspecialist” en “Nagelstylist”.

Voor onderstaande cursussen kan je niet meer inschrijven

Lokeren

Groendreef 31

Nagelstylist perfectietraining [35% e-learning]    (woensdagvoormiddag)Cursusnummer: 20250191
Startdatum: 10/09/2025 - Einddatum: 17/06/2026
Uiterste inschrijvingsdatum is verstreken.

Om te kunnen instappen moet je geslaagd zijn voor Basistechnieken kunstnagels, een gelijkwaardig attest kunnen voorleggen of een vrijstellingsproef afleggen.

Inschrijvingsgeld

  • Cursusgeld: € 270
  • Verminderd cursusgeld: € 120

Studiekosten

  • Je vindt gedetailleerde informatie over alle nodige materialen (met geraamde prijzen) in de “Infobrochure Schoonheidsspecialist
  • De aankoop van alle materiaal wordt in de eerste les besproken.
  • De producten waarmee je wekelijks in de les oefent, moet je zelf aankopen. De producten die tijdens een klantendienst worden gebruikt, stelt het centrum ter beschikking. De klant betaalt hiervoor een kleine bijdrage aan het centrum. De prijzen hiervoor vind je op “Prijslijst Schoonheidsverzorging“.
  • Het digitaal lesmateriaal staat op Teams (e-learning omgeving) en kan je daar downloaden.

Gespreide evaluatie

CVO Focus kiest overtuigd voor een evaluatiesysteem zonder examens. Evaluaties worden gespreid over de cursus aangeboden.
De technieken worden aangeleerd op medecursisten en worden daarna toegepast op modellen.

Waarom gespreide evaluatie?
We evalueren op geregelde basis stukken leerstof. Gedurende de cursus zal je dus regelmatig opdrachten krijgen. Op deze manier kunnen we je goed opvolgen en de lessen bijsturen indien noodzakelijk. Tegelijkertijd stimuleren we je ook om de leerstof regelmatig te bekijken en zo vermijden we onnodige stress op het einde van de cursus.

Waarom evalueren?
Opdrachten zijn een belangrijke bron van informatie voor de leerkracht. Hebben mijn cursisten de leerstof begrepen? Hebben ze een bepaalde vaardigheid onder de knie? Behalen ze de vooropgestelde leerdoelen van de cursus?
Voor jou als cursist is het een stimulans om de leerstof regelmatig bij te houden. De resultaten geven je een idee van wat je al kan.

Opgelet!
Ben je te vaak afwezig bij deze opdrachten tijdens de les, en zijn er dus te weinig gegevens om je te beoordelen? Dan kan het centrum beslissen dat je niet geslaagd bent voor de cursus.
Stages maken deel uit van de opleiding en worden ook geëvalueerd.

Deze cursus zit momenteel niet in ons aanbod of de inschrijvingsperiode is hiervoor verstreken.
Voor meer info kan je steeds terecht bij één van onze medewerkers.

Bezig met zoeken...