Lezen en schrijven voor andersgealfabetiseerden

Lezen en schrijven voor andersgealfabetiseerden

Lezen en schrijven voor andersgealfabetiseerden – richtgraad 1 (40 lestijden)

In deze module leer je lezen en schrijven in het Nederlands alfabet. Je leert de Nederlandse klanken herkennen en schrijven. Je leert hoe je de letters en de woorden correct kan lezen en vormen. Je leert ook cijfers correct lezen en schrijven.


Deze module komt uit de opleiding “Lezen en schrijven voor andersgealfabetiseerden – richtgraad 1”.

Hier vind je alle cursussen terug waarvoor je momenteel kan inschrijven.

Sint-Niklaas

Noordlaan 32

Lezen en schrijven voor andersgealfabetiseerden    (dinsdagvoormiddag, donderdagvoormiddag en vrijdagvoormiddag)cursusnummer: 20241342
Startdatum: 28/01/2025 - Einddatum: 04/04/2025
Uiterste inschrijvingsdatum is 07/02/2025.

Lezen en schrijven voor andersgealfabetiseerden    (dinsdagvoormiddag, donderdagvoormiddag en vrijdagvoormiddag)cursusnummer: 20241545
Startdatum: 28/01/2025 - Einddatum: 04/04/2025
Uiterste inschrijvingsdatum is 07/02/2025.

Voor onderstaande cursussen kan je niet meer inschrijven

Sint-Niklaas

Noordlaan 32

Lezen en schrijven voor andersgealfabetiseerden    (vrijdagnamiddag)cursusnummer: 20241237
Startdatum: 15/11/2024 - Einddatum: 24/01/2025
Uiterste inschrijvingsdatum is verstreken.

Alle lesdagen en -locaties zijn vermeld onder voorbehoud en kunnen om organisatorische redenen altijd worden gewijzigd. Het aanbod wordt jaarlijks vernieuwd en geoptimaliseerd.

Iedereen die Nederlandse lessen wil volgen, moet eerst langsgaan bij het Agentschap Integratie en Inburgering.
Je moet in je eigen taal al kunnen lezen en schrijven.

Inschrijvingsgeld

  • Cursusgeld: € 24
  • Verminderd cursusgeld: € 12

Studiekosten

  • Kopieën: € 6
De vermelde studiekosten zijn altijd geraamde prijzen. Het centrum heeft het recht om deze aan te passen gedurende het schooljaar naar aanleiding van o.m. prijsverhogingen bij uitgeverijen, het overschakelen naar een ander boek of meer kopieerwerk.

Examens worden er niet afgenomen. Tijdens het schooljaar zullen de leerkrachten voortdurend je vorderingen opvolgen, bijsturen en je veel aanmoedigen.

In CVO Focus kan je inschrijven op 2 manieren

Online via de website

  • Bij een online inschrijving zal je altijd het volledige standaard inschrijvingsgeld met bancontact moeten betalen.
    Betalen met een creditkaart (VISA, Mastercard, … is niet mogelijk).
  • Als je recht zou hebben op verminderd inschrijvingsgeld of kan genieten van het maximumbedrag van 300 euro per aparte opleiding, raden we aan om persoonlijk te komen inschrijven aan één van onze balies.

Nu online inschrijven


Persoonlijk aan één van onze balies – klik hier voor onze locaties en openingsuren

  • Bij je inschrijving breng je standaard mee:
    • een bancontactkaart of opleidingscheques als betaalmiddel – we aanvaarden geen cash geld,
    • de nodige attesten voor vermindering of volledige vrijstelling van inschrijvingsgeld. Deze documenten mogen niet ouder dan 1 maand zijn op het moment van de inschrijving.
    • een kopie van je diploma, (deel)certificaat, getuigschrift of attest – als je in een vervolgmodule wil starten.

Bezig met zoeken...