Beeldverwerking met Photoshop – deel 2 (GM) [50% e-learning]

Beeldverwerking met Photoshop – deel 2 (GM) [50% e-learning]

Complexe digitale beeldverwerking (60 lestijden)

In deel 2 van Beeldverwerking met Photoshop ga je een stapje verder. De vaardigheden van deel 1 worden verder ingeoefend en gecombineerd met nieuwe technieken. De nadruk schuift nu naar het corrigeren en retoucheren van afbeeldingen. Maar ook meer gespecialiseerde technieken zoals de pen en overvloeimodi, komen aan bod.

Inzicht in efficiënt werken, technieken combineren en gereedschappen aanmaken vormen een essentieel onderdeel van deze cursus.

Op ons programma:

  • Je knapt je foto’s op met een waaier aan retoucheermogelijkheden: kloonstempel, reparatiegereedschap, retoucheerpenseel,…
  • Je gebruikt de filter “uitvloeien” en “puppet warp”.
  • Je combineert aanpassingslagen en de overvloeimodus om meer gedetailleerde kleurcorrecties en creatieve bewerkingen op je foto’s toe te passen.
  • Je kan penselen aanmaken en importeren.
  • Je leert voorinstellingen opmaken en exporteren.
  • Je kan gebruik maken van de pen en paden, zowel als selectiegereedschap als creatief.
  • De verschillende technieken ga je tenslotte combineren in uitgebreide, complexe oefeningen.

Deze cursus wordt in e-learning georganiseerd.
Dit betekent dat een deel van de leerstof in afstandsonderwijs wordt aangeboden, begeleid en geëvalueerd. De data van de contactlessen op de campus vind je in het uurrooster.


Deze module komt uit de opleiding “Grafimedia voorbereider in de printmedia”.

Dendermonde

Begijnhoflaan 1

Beeldverwerking met Photoshop – deel 2 (GM) [50% e-learning]    (dinsdagavond)cursusnummer: 20241268
Startdatum: 28/01/2025 - Einddatum: 10/06/2025
Uiterste inschrijvingsdatum is 11/03/2025.

Donck – Koning Boudewijnlaan 63 A

Beeldverwerking met Photoshop – deel 2 (GM) [50% e-learning]    (donderdagnamiddag)cursusnummer: 20241275
Startdatum: 30/01/2025 - Einddatum: 12/06/2025
Uiterste inschrijvingsdatum is 11/03/2025.

Alle lesdagen en -locaties zijn vermeld onder voorbehoud en kunnen om organisatorische redenen altijd worden gewijzigd. Het aanbod wordt jaarlijks vernieuwd en geoptimaliseerd.

Om Beeldverwerking met Photoshop – deel 2 te kunnen volgen, moet je geslaagd zijn voor het voorgaande deel of je voorkennis kunnen bewijzen via een vrijstellingsproef.

Inschrijvingsgeld

  • Cursusgeld: € 90
  • Verminderd cursusgeld: € 18

Studiekosten

  • Cursusmateriaal (verplicht bij elke inschrijving): € 6.
    Dit bedrag is afhankelijk van de opleiding en omvat de kostprijs voor o.m. kopieën, grondstoffen en (digitaal) materiaal dat je in de lessen gebruikt of verbruikt, software, platformen, diensten, …  Aanvullend vind je hieronder een opsomming van andere benodigdheden die hierin niet zitten vervat.
  • Je hebt ook een abonnement op Adobe Creative Cloud nodig om thuis verder te oefenen.
    Als cursist van CVO Focus geniet je van zeer voordelige abonnement tarieven op de Adobe software. Voor meer informatie hierover kan je steeds terecht bij je vakleerkracht.
  • Een externe harde schijf of usb-stick (circa € 10) is handig om oefenbestanden mee te nemen naar huis en gemaakte opdrachten in de klas te bespreken.
  • Het digitaal lesmateriaal staat op Teams (e-learning omgeving) en kan je daar downloaden. Dit is in het cursusgeld inbegrepen.
  • Voor de online lessen is een microfoon en webcamera vereist.
  • De grafische programma’s van Adobe vragen wat rekenkracht van jouw computer. Ben je niet zeker of je huidige computer volstaat om de opleiding te volgen? Dan kan je met je vraag terecht bij je vakleerkracht.

Gespreide evaluatie

CVO Focus kiest overtuigd voor een evaluatiesysteem zonder examens. Evaluaties worden gespreid over de cursus aangeboden.

Waarom gespreide evaluatie?
We evalueren op geregelde basis stukken leerstof. Gedurende de cursus zal je dus regelmatig opdrachten krijgen. Op deze manier kunnen we je goed opvolgen en de lessen bijsturen indien noodzakelijk. Tegelijkertijd stimuleren we je ook om de leerstof regelmatig te bekijken en zo vermijden we onnodige stress op het einde van de cursus.

Waarom evalueren?
Opdrachten zijn een belangrijke bron van informatie voor de leerkracht. Hebben mijn cursisten de leerstof begrepen? Hebben ze een bepaalde vaardigheid onder de knie? Behalen ze de vooropgestelde leerdoelen van de cursus?
Voor jou als cursist is het een stimulans om de leerstof regelmatig bij te houden. De resultaten geven je een idee van wat je al kan.

Opgelet!
Ben je te vaak afwezig bij deze opdrachten tijdens de les, en zijn er dus te weinig gegevens om je te beoordelen? Dan kan het centrum beslissen dat je niet geslaagd bent voor de cursus.

In CVO Focus kan je inschrijven op 2 manieren

Online via de website

  • Bij een online inschrijving zal je altijd het volledige standaard inschrijvingsgeld met bancontact moeten betalen.
    Betalen met een creditkaart (VISA, Mastercard, … is niet mogelijk).
  • Als je recht zou hebben op verminderd inschrijvingsgeld of kan genieten van het maximumbedrag van 300 euro per aparte opleiding, raden we aan om persoonlijk te komen inschrijven aan één van onze balies.

Nu online inschrijven


Persoonlijk aan één van onze balies – klik hier voor onze locaties en openingsuren

  • Bij je inschrijving breng je standaard mee:
    • een bancontactkaart of opleidingscheques als betaalmiddel – we aanvaarden geen cash geld,
    • de nodige attesten voor vermindering of volledige vrijstelling van inschrijvingsgeld. Deze documenten mogen niet ouder dan 1 maand zijn op het moment van de inschrijving.
    • een kopie van je diploma, (deel)certificaat, getuigschrift of attest – als je in een vervolgmodule wil starten.

Bezig met zoeken...