Aan de slag met Office (Word, Excel, Powerpoint, Publisher) * (50% e-learning)

Aan de slag met Office (Word, Excel, Powerpoint, Publisher) * (50% e-learning)

Eenvoudige content aanmaken – verkort (40 lestijden)

Kan je al met de computer en het internet overweg? Wil je graag kennismaken met allerlei office-programma’s op de computer? Leer de verschillende mogelijkheden kennen van Word, Excel, PowerPoint en Publisher. In de populaire tekstverwerker Word leer je brieven en teksten opmaken. Aan de hand van het rekenblad Excel zal je de basisbeginselen van een rekenblad in de vingers krijgen.

Met PowerPoint maak je een toffe presentatie om te laten zien aan je familie en vrienden. In Publisher maak je een mooie kaart en/of folder om mee te pronken.

Inhoud:

  • Verschillen en gelijkenissen in de verschillende toepassingen leren kennen.
  • Selecteren, accentueren, verplaatsen, kopiëren, verwijderen
  • Brieven en teksten opmaken in Word
  • Een eenvoudig rekenblad opstellen in ExcelEen toffe presentatie maken in PowerPoint
  • Een mooie kaart en/of folder leren maken in Publisher
  • Correct gebruik maken van de verschillende opmaakmogelijkheden in elke toepassing.
  • Invoegen van vormen, afbeeldingen, illustraties, tekstvakken, …

Deze cursus wordt in e-learning georganiseerd.
Dit betekent dat een deel van de leerstof in afstandsonderwijs wordt aangeboden, begeleid en geëvalueerd. We voorzien een aantal contactlessen met zeker een opstart- en afsluitmoment op het einde van de cursus, je vindt de data in het uurrooster.


Deze module komt uit de opleiding “ICT en administratie Verkort”.

Sint-Niklaas

Noordlaan 32

Aan de slag met Office (Word, Excel, Powerpoint, Publisher) * (50% e-learning)    (maandagavond)cursusnummer: 232408165 - Uiterste inschrijvingsdatum is 01/10/2023.

Aan de slag met Office (Word, Excel, Powerpoint, Publisher) * (50% e-learning)    (donderdagvoormiddag)cursusnummer: 232408183 - Uiterste inschrijvingsdatum is 03/10/2023.

Temse

Schoolstraat 17 A

Aan de slag met Office (Word, Excel, Powerpoint, Publisher) * (50% e-learning)    (dinsdagnamiddag)cursusnummer: 232408100 - Uiterste inschrijvingsdatum is 01/10/2023.

Alle lesdagen en -locaties zijn vermeld onder voorbehoud en kunnen om organisatorische redenen altijd worden gewijzigd. Het aanbod wordt jaarlijks vernieuwd en geoptimaliseerd.

Je moet geslaagd zijn voor “Initiatie computer en Windows 10 (basiscursus)” én “Internet (surfen, zoeken, mailen, betalen)” of je kan je voorkennis bewijzen via een vrijstellingsproef.

Inschrijvingsgeld

  • Cursusgeld: € 60
  • Verminderd cursusgeld: € 12
  • Volg je een module voor de 4de keer binnen 6 schooljaren, dan betaal je verhoogd inschrijvingsgeld. Meer info kan je nalezen op Inschrijvingsgeld en -kosten. Bij twijfel contacteer je best ons secretariaat.

Studiekosten

  • Cursusmateriaal (verplicht bij elke inschrijving): € 5.
    Dit bedrag is afhankelijk van de opleiding en omvat de kostprijs voor o.m. kopieën, grondstoffen en (digitaal) materiaal dat je in de lessen gebruikt of verbruikt, software, platformen, diensten, …  Aanvullend vind je hieronder een opsomming van andere benodigdheden die hierin niet zitten vervat.
  • Om vlot te kunnen oefenen raden we ook een USB-stick aan (circa € 10,00)
  • Het digitaal lesmateriaal staat op Teams (e-learning omgeving) en kan je daar downloaden.

 

Gespreide evaluatie

CVO Focus kiest overtuigd voor een evaluatiesysteem zonder examens. Evaluaties worden gespreid over de cursus aangeboden.

Waarom gespreide evaluatie?
We evalueren op geregelde basis stukken leerstof. Gedurende de cursus zal je dus regelmatig opdrachten krijgen. Op deze manier kunnen we je goed opvolgen en de lessen bijsturen indien noodzakelijk. Tegelijkertijd stimuleren we je ook om de leerstof regelmatig te bekijken en zo vermijden we onnodige stress op het einde van de cursus.

Waarom evalueren?
Opdrachten zijn een belangrijke bron van informatie voor de leerkracht. Hebben mijn cursisten de leerstof begrepen? Hebben ze een bepaalde vaardigheid onder de knie? Behalen ze de vooropgestelde leerdoelen van de cursus?
Voor jou als cursist is het een stimulans om de leerstof regelmatig bij te houden. De resultaten geven je een idee van wat je al kan.

Opgelet!
Ben je te vaak afwezig bij deze opdrachten tijdens de les, en zijn er dus te weinig gegevens om je te beoordelen? Dan kan het centrum beslissen dat je niet geslaagd bent voor de cursus.

In CVO Focus kan je inschrijven op 2 manieren

Persoonlijk aan één van onze balies – klik hier voor onze locaties en openingsuren

  • Bij je inschrijving breng je standaard mee:
    • een bancontactkaart of opleidingscheques als betaalmiddel – we aanvaarden geen cash geld,
    • de nodige attesten voor vermindering of volledige vrijstelling van inschrijvingsgeld. Deze documenten mogen niet ouder dan 1 maand zijn op het moment van de inschrijving.
    • een kopie van je diploma, (deel)certificaat, getuigschrift of attest – als je in een vervolgmodule wil starten.

Online via de website

  • Bij een online inschrijving zal je altijd het volledige standaard inschrijvingsgeld met bancontact moeten betalen.
    Betalen met een creditkaart (VISA, Mastercard, … is niet mogelijk).
  • Als je recht zou hebben op verminderd inschrijvingsgeld of kan genieten van het maximumbedrag van 300 euro per aparte opleiding, raden we aan om persoonlijk te komen inschrijven aan één van onze balies.

Nu online inschrijven

Bezig met zoeken...