11-03-2020 – Lessen van Kalken, Grembergen en Sint-Gillis-Dendermonde worden tijdelijk verschoven naar Lokeren of Dendermonde

Naar aanleiding van het coronavirus besliste Het Agentschap Zorg en Gezondheid om alle Lokale Dienstencentra tijdelijk te sluiten van donderdag 12 maart tot en met maandag 13 april. Ze nemen deze maatregel omdat ze werken met oudere en kwetsbare personen en op die manier willen ze het risico op besmetting verkleinen.
Voor CVO Focus betekent dit concreet dat er geen enkele les in die periode zal doorgaan in onze lesplaats in het dienstencentrum van Kalken, Grembergen en Sint-Gillis-Dendermonde, en dit met ingang van donderdag 12 maart.
Onze cursussen worden tot nader bericht verschoven naar eigen leslokalen in Lokeren of Dendermonde – en dit alvast tot de paasvakantie.
- Kalken
De lessen worden tijdelijk tot de paasvakantie verschoven naar onze leslokalen in Lokeren, Groendreef 31. Je leerkracht is hiervan ondertussen op de hoogte gebracht en zal je tegen dit weekend hierover meer informatie kunnen geven, bv. welk lokaal. - Grembergen en Sint-Gillis-Dendermonde
We zoeken nu naar mogelijkheden binnen onze leslokalen in Dendermonde. Ook hierover zal je leerkracht je verder kunnen informeren tegen dit weekend.
Om alle misverstanden te vermijden…
Momenteel blijven alle gewone lessen in Lokeren, Dendermonde, Hamme, Wetteren, Beveren, Sint-Gillis-Waas, Temse en Sint-Niklaas doorgaan zoals gepland.
Vanuit CVO Focus blijven we alle richtlijnen van de overheid nauwgezet opvolgen voor jullie. Via speciale ELO-berichten en onze website zullen we iedereen op de hoogte blijven houden van de nieuwe ontwikkelingen voor ons centrum en zullen we jullie ook informeren wanneer de lessen opnieuw op de verschillende locaties kunnen doorgaan. Je leerkracht mag je hiervoor als eerste contactpersoon contacteren.